Wywóz odpadów ogrodowych

kontenery na odpady wielkopolska

Chyba nie ma na świecie osoby, dla której odpoczynek w pięknie zadbanym ogrodzie z kubkiem gorącej herbaty podczas letniego wieczoru nie sprawiłby przyjemności. Lecz aby zrealizować ten wspaniały cel, należy pomęczyć się wiosną i zadbać o porządki w naszym ogrodzie. Często warto zdecydować się na radykalne kroki w postaci zdjęcia istniejącej warstwy ziemi, np. gliny, czasami trzeba uzupełnić nierówności dowożąc ziemię, a niekiedy po prostu wystarczy zebranie liści, gałęzi i posianie trawy, którą systematycznie warto kosić. Jedno jest pewne – cel jest jeden. Firma Eko-Tom idealnie nadaje się do tego zadania. Wywóz odpadów ogrodowych to jego specjalność!

 

Wywóz odpadów ogrodowych – kontakt:

Tel: 61 8 232 832
Fax: 61 8 126 157

e-mail: bok@eko-tom.pl
e-mail: ola@eko-tom.pl
e-mail: gosia@eko-tom.pl

 

Wywóz odpadów ogrodowych – jak przebiega współpraca z naszą firmą? 

Bardzo duże znaczenie ma dla nas zadowolenie naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby współpraca odbywała się szybko i bezproblemowo. Jak zamówić wywóz odpadów ogrodowych? Przede wszystkim należy się z nami skontaktować – mailowo lub telefoniczne. Zdecydowanie szybszą opcją jest kontakt bezpośredni – przez telefon, a podczas rozmowy ze specjalistą ustalają Państwo wszystkie szczegóły. Nasza firma oferuje kontenery o różnej pojemności, wysokości i szerokości, m.in.

 • Kontener na odpady ogrodowe Poznań – 1,7 m3
 • Kontener na odpady ogrodowe Poznań – 2,0 m3
 • Kontener na odpady ogrodowe Poznań – 3,7 m3
 • Kontener na odpady ogrodowe Poznań – 4,0 m3
 • Kontener na odpady ogrodowe Poznań – 6,0 m3
 • Kontener na odpady ogrodowe Poznań – 8,0 m3
 • Kontener na odpady ogrodowe Poznań – 10,0 m3
 • Kontener na odpady ogrodowe Poznań – 12,0 m3
 • Kontener na odpady ogrodowe Poznań – 14,0 m3
 • Kontener na odpady ogrodowe Poznań – 15,0 m3
 • Kontener na odpady ogrodowe Poznań – 33,0 m3

Po przeprowadzeniu rozmowy telefonicznej poznajemy Państwa potrzeby, a także ustalamy wielkość kontenera, która będzie odpowiednia. Kontener na odpady ogrodowe jest następnie transportowany w wybrane miejsce, a w dalszej kolejności odbierany w ustalonym przez nas terminie. Nasza firma oferuje konkurencyjne ceny, uzależnione od wielkości wybranego kontenera, miejsca odbioru, a także dodatkowych usług. 

Wywóz odpadów ogrodowych – szybki wywóz odpadów z ogrodu

Jeżeli jesteś w trakcie lub planujesz posprzątanie swojego ogrodu i nie wiesz co zrobić z zalegającymi odpadami to świetnie trafiłeś. Zajmujemy się wywozem odpadów ogrodowych. Współpraca z nami przebiega bardzo szybko, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie. Nasi specjaliści pomogą Państwu dobrać odpowiedni rozmiar kontenera na odpady ogrodowe oraz ustalić termin wynajmu kontenera. Jesteśmy ekspertami w naszej branży. Nasza firma to kilkadziesiąt lat doświadczenia, popartego zadowoleniem naszych klientów. Wiemy jak irytujące mogą być odpady gromadzące się w ogrodzie, dlatego oferujemy szybki wywóz odpadów ogrodowych. Nasza firma dysponuje sprzętem najwyższej jakości, gwarantujemy szybkie i bezpieczne przetransportowanie odpadów. Oferujemy atrakcyjne ceny, które uzależnione są od rozmiaru kontenera, lokalizacji klienta oraz ilości dni na jakie będzie konieczne wynajęcie kontenera na odpady ogrodowe. Każda nasza oferta jest przygotowywana indywidualnie do potrzeb naszych klientów. Zawsze staramy się wykonywać naszą pracę najszybciej jak to możliwe, ponieważ cenimy sobie czas naszych klientów. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, który dotrze w nawet trudno dostępne miejsca. Wystarczy nas wcześniej poinformować, a my odpowiednio się przygotujemy i dojedziemy we wskazane miejsce. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych klientów, dlatego podchodzimy indywidualnie do każdego zamówienia.

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego, odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.  

Warto sprawdzić także: