Wywóz gruzu Poznań

kontenery na odpady wielkopolska

EKO-TOM to firma z polskim kapitałem, która od 1989 roku świadczy usługi z zakresu gospodarowania odpadami komunalnymi stałymi oraz pobudowlanymi, jak m.in. wywóz gruzu. Poznań i jego okolice to obszar na którym działamy, dbając o zadowolenie wszystkich naszych klientów. Lata doświadczeń i wykwalifikowani specjaliści sprawiają, że jesteśmy liderami w branży i doskonale znamy specyfikę naszej pracy. Cechuje nas terminowość, indywidualne podejście do każdego klienta, a także profesjonalizm. W naszej pracy bardzo dużą rolę odgrywa dbanie o środowisko naturalne i ekologię, dlatego mogą być Państwo pewni, że wszystkie odpady są utylizowane w sposób przyjazny dla środowiska. Dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę cenową, a każda usługa jest wyceniana indywidualnie. Nasza oferta jest skierowana zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla dużych i mniejszych firm oraz przedsiębiorstw.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie wywozu gruzu w Poznaniu i okolicach oraz innych usług związanych z odbiorem i zagospodarowaniem odpadów!

 

Wywóz gruzu – kontakt:

Tel: 61 8 232 832
Fax: 61 8 126 157

e-mail: bok@eko-tom.pl
e-mail: ola@eko-tom.pl
e-mail: gosia@eko-tom.pl

 

Profesjonalny wywóz gruzu – Poznań i okolice 

EKO-TOM to firma z polskim kapitałem, która od 1989 roku świadczy usługi z zakresu gospodarowania odpadami komunalnymi stałymi oraz pobudowlanymi, jak m.in. wywóz gruzu. Poznań i jego okolice to obszar na którym działamy, dbając o zadowolenie wszystkich naszych klientów. Lata doświadczeń i wykwalifikowani specjaliści sprawiają, że jesteśmy liderami w branży i doskonale znamy specyfikę naszej pracy.

Cechuje nas terminowość, indywidualne podejście do każdego klienta, a także profesjonalizm. W naszej pracy bardzo dużą rolę odgrywa dbanie o środowisko naturalne i ekologię, dlatego mogą być Państwo pewni, że wszystkie odpady są utylizowane w sposób przyjazny dla środowiska.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę cenową, a każda usługa jest wyceniana indywidualnie. Nasza oferta jest skierowana zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla dużych i mniejszych firm oraz przedsiębiorstw.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie wywozu gruzu w Poznaniu i okolicach! 

Wywóz gruzu Poznań – kontenery na gruz

Dla naszych klientów przygotowaliśmy kontenery o różnej pojemności, dzięki czemu są one całkowicie dostosowane do ich potrzeb. Kontenery są dostępne w wielu rozmiarach – o różnej pojemności, szerokości i wysokości. Oferujemy m.in. kontenery o pojemności: 

 • Kontener na gruz Poznań – 1,7 m3
 • Kontener na gruz Poznań – 2,0 m3
 • Kontener na gruz Poznań – 3,7 m3
 • Kontener na gruz Poznań – 4,0 m3
 • Kontener na gruz Poznań – 6,0 m3
 • Kontener na gruz Poznań – 8,0 m3
 • Kontener na gruz Poznań – 10,0 m3
 • Kontener na gruz Poznań – 12,0 m3
 • Kontener na gruz Poznań – 14,0 m3
 • Kontener na gruz Poznań – 15,0 m3
 • Kontener na gruz Poznań – 33,0 m3

Współpraca z nami przebiega szybko i sprawnie, co bardzo doceniają nasi klienci. Nasza firma to nie tylko doświadczeni fachowcy, którzy znają tę branżę od podszewki, ale również profesjonalne urządzenia, jak m.in. kruszarnia betonu, a także specjalistyczne, nowoczesne pojazdy, które są odpowiednio przystosowane.

Dbamy o dobro i zadowolenie wszystkich naszych klientów, dlatego pomagamy zarówno dużym firmom – przy inwestycjach budowlanych, jak również klientom indywidualnym, którzy przeprowadzają remonty w swoich domach i mieszkaniach.

Skorzystaj już dziś z profesjonalnej usługi jaką jest wywóz gruzu Poznań również w innych miejscowościach w Wielkopolsce:

Wywóz gruzu Poznań – cena 

To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to przede wszystkim atrakcyjna cena. Każdy nasz klient jest traktowany indywidualnie – zgodnie ze swoim potrzebami, a oferta cenowa jest zawsze spersonalizowana. Cena jest uzależniona od kilku czynników. Przede wszystkim od wielkości wybranego kontenera, ilości gruzu do utylizacji, Państwa lokalizacji oraz ilości dni, na które wypożyczamy kontener.

Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że takie rozwiązanie zdecydowanie cenią nasi klienci, dlatego często do nas wracają. Jak zamówić wywóz gruzu Poznań? Cena to nasz niejedyny atut! Współpraca z nami odbywa się bardzo szybko, a wszystko zaczyna się od wykonania telefonu. Podczas rozmowy ustalamy wielkość kontenera, który będzie potrzebny, a także ilość dni, na którą chcą go Państwo wypożyczyć.

Kontener na gruz w Poznaniu i okolicach  podstawiamy w wybraną lokalizację ekspresowo, gdyż cenimy sobie czas naszych klientów. Po ustalonym terminie odbieramy gruz, a następnie bezpiecznie go transportujemy. Współpraca z nami odbywa się szybko i sprawnie. 

Wywóz gruzu Poznań – tanio i szybko 

Dlaczego warto zarezerwować usługę wywozu gruzu w Poznaniu z EKO-TOM?

Bo jesteśmy ekspertami w tej branży i naprawdę znamy się na naszej pracy! Wszystkie usługi zawsze wykonujemy profesjonalnie, dbając nie tylko o zadowolenie naszych klientów, ale również o środowisko i naturalne. Ekologia ma bardzo duże znaczenie w naszej firmie, dlatego nieustannie podkreślamy, że wszystkie odpady, które wywozimy, są utylizowane w sposób prawidłowy i nie szkodzący środowisku naturalnemu. Szeroki wybór kontenerów, które są dostępne dla naszych klientów, umożliwia dostosowanie odpowiedniego do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Jak powinien wyglądać wywóz gruzu Poznań? Tanio, szybko i bezpiecznie. I to gwarantuje Państwu współpraca z naszą firmą, która dba o swoich klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami. 

Sprawdź także: