Wywóz drewna, liści i trawy Poznań

kontenery na odpady wielkopolska

Jesienne wieczory czy wiosenne popołudnia to idealny czas na robienie ognisk po uprzednim uporządkowaniu swojego ogrodu. Wtedy idealnym zwieńczeniem wykonanych prac w postaci koszenia trawy, zbierania liści czy przygotowanie drewna na opał do kominka będzie wspólne spędzenie czasu przy ognisku z ulubionym napojem. Powstaje jednak pytanie, co zrobić z odpadami ogrodowymi, których wywóz wcale nie jest taki łatwy i szybki jak się wydaje. Zrobić to samemu? Można! Ale po co?

Wywóz drewna, liści i trawy zapewnia przedsiębiorstwo Eko-Tom, który działa na terenie Poznania i okolic

 

Wywóz drewna, liści i trawy Poznań – kontakt:

Tel: 61 8 232 832
Fax: 61 8 126 157

e-mail: bok@eko-tom.pl
e-mail: ola@eko-tom.pl
e-mail: gosia@eko-tom.pl

 

Wywóz drewna, liści i trawy Poznań

Odbierzemy od Państwa wszystkie odpady zielone – drewno, liście, trawę, gałęzie, trociny, a także chwasty. Cała usługa przebiegnie sprawnie i profesjonalnie, aby w szybkim czasie mogli się Państwo pozbyć niechcianych odpadów. Kontener pozostawimy na Państwa posesji do określonego wcześniej terminu, aby mieli Państwo odpowiednią ilość czasu na wykonanie prac porządkowych. Aby cały proces odbył się w sposób bezpieczny, dla naszych klientów przygotowujemy karty przekazania odpadów. Jest to najlepsza forma zabezpieczenia. Wywóz drewna, liści i trawy Poznań, a także innych odpadów zielonych, jeszcze nigdy nie był taki prosty! 

Wywóz drewna Poznań

Wiele osób nie wie co zrobić z zalegającymi konarami, gałęziami czy pniami. Drewno tego typu może negatywnie wpływać na wygląd ogrodu czy posesji. Oczywiście fani ognisk znajdą sposób na tych niechcianych gości, jednak nie każdy ma czas i chęci na tak gorące pożegnanie gałązek czy pieńków. W tej sytuacji najlepszy rozwiązaniem jest skorzystanie z naszej usługi odbioru i wywozu drewna w Poznaniu.

Wywóz liści Poznań

Liście to nieodłączny symbol pięknej polskiej jesieni. Niestety poza barwą kolorów są one często niechcianym gościem na naszych chodnikach, trawnikach czy dachach. Nawet kiedy zostaną one zebrane powstaje kolejny problem w jaki sposób się ich pozbyć. Nie wszyscy są szczęśliwymi posiadaczami kompostowników więc sama idea pozostawienia liści w ogrodzie nie ma tu najmniejszego sensu. Warto pomyśleć więc o wywozie liści przez wykwalifikowany zespół firmy EKO-TOM.

Wywóz trawy Poznań

Koszenie trawy – dla jednych przekleństwo, dla innych chwila wytchnienia po trudach tygodnia. Nieważne czy są Państwo miłośnikami zabaw z kosiarką czy częściej jest to przykry obowiązek coś z tą trawą trzeba zrobić. Zalegające góry trawy lub magazynowanie ich w workach nie ma najmniejszego sensu. Zawsze pozostaje kompostownik lub wykorzystanie tego typu odpadów na arenę dla dziecięcych zabaw – kto bowiem z nas nie wspomina miło rzucania się w świeżą wiosenną skoszoną trawkę… Zejdźmy jednak na ziemię – jeżeli szukasz profesjonalnej firmy, która zajmuje się wywozem trawy w Poznaniu to postaw na EKO-TOM i zyskaj czas na dowolne atrakcje. 

Nasza oferta jest skierowana dla mieszkańców Poznania oraz miejscowości w promieniu 100 km. Od lat obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak również duże firmy i przedsiębiorstwa. Współpraca z nami jest naprawdę przyjemna, co potwierdza tysiące zadowolonych klientów! To nie tylko nasza praca, ale także misja, a naszym celem jest dbanie o ekologię i środowisko naturalne. Od lat bierzemy udział w wielu wydarzeniach charytatywnych, a także tych, które są organizowane na rzecz edukacji ekologicznej i ochrony środowiska. Oferujemy także usługi z zakresu odbierania i wywożenia gruzu, odpadów oraz śmieci pobudowlanych i poremontowych. 

Warto sprawdzić także:

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do bezpośredniego kontaktu!