Sprzedaż gruzu Poznań

kontenery na odpady wielkopolska

Każdy remont wiążę się z dużą ilością odpadów. Skuwanie podłogi, wyburzanie ścian oraz inne prace budowlane generują gruz, który powinien być odpowiednio zutylizowany. Nie można pozbyć się gruzu na własną rękę, gdyż po pierwsze wyrzucenie go w miejscu niedozwolonym, np. w lesie czy na polu, jest nielegalne, a po drugie ma bardzo niekorzystny wpływ na środowisko naturalne. Gruz można oddać do specjalistycznej firmy, która zajmie się jego recyklingiem. Jednakże, my wychodzimy z założenia, że nawet gruz można wykorzystać ponownie i dać mu „drugie życie”. Właśnie dlatego oferujemy naszym klientom profesjonalny skup i sprzedaż gruzu w Poznaniu i okolicach – w wyjątkowo atrakcyjnej ofercie cenowej.

Nasza firma od ponad 30 lat świadczy usługi z zakresu gospodarowania odpadami komunalnymi pobudowlanymi oraz stałymi. Nasi klienci najbardziej doceniają fakt, że do każdego podchodzimy indywidualnie z pełnym zaangażowaniem. Bardzo dużą rolę odgrywa dla nas ochrona środowiska naturalnego, dlatego regularnie działamy na rzecz edukacji ekologicznej.

Sprzedaż gruzu w Poznaniu i okolicach to tylko jedna z naszych usług, dlatego serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z całą naszą ofertą oraz do bezpośredniego kontaktu!

 

Sprzedaż gruzu Poznań – kontakt:

Tel: 61 8 232 832
Fax: 61 8 126 157

e-mail: bok@eko-tom.pl
e-mail: ola@eko-tom.pl
e-mail: gosia@eko-tom.pl

 

Sprzedaż gruzu betonowego oraz ceglanego w Poznaniu

Do czego może przydać nam się gruz? Jest to wyjątkowy, ale jeszcze nie wszędzie doceniany materiał, który można wykorzystywać na wiele sposobów. Przede wszystkim świetnie sprawdzi się podczas każdej budowy – jako wsparcie dla fundamentów. Jest to najlepsze zabezpieczenie, które polega na tym, że fundamenty wypełnia się gruzem, a następnie zalewa betonem. Ten materiał idealnie sprawdzi się także pod wszystkie wylewki, które wykonujemy w budynkach. Jest to również forma utwardzenia, ale nie tylko. Zastosowanie gruzu sprawia, że nie ma konieczności stosowanie dużej ilości wylewki, co pozwala niwelować koszty. Niepotrzebny nam już gruz przydaje się także podczas utwardzania drogi (pełni funkcję warstwy podkładowej), a także do drenażu terenu, gdyż znakomicie będzie przepuszczał wodę. Jeżeli mają Państwo gruz, z którym nie wiadomo do końca co powinno się zrobić, to najlepszym rozwiązaniem jest oddanie go nam! 

Nasza firma oferuje sprzedaż gruzu betonowego oraz ceglanego Poznań. Współpraca z nami przebiega szybko i sprawnie, dlatego gwarantujemy, że będą Państwo usatysfakcjonowani z jakości usługi. 

Sprzedaż gruzu – jak wygląda współpraca z EKO-TOM

Jeżeli mają Państwo do oddania gruz po przeprowadzonym remoncie, to w pierwszej kolejności prosimy o wykonanie telefonu bezpośrednio do naszej firmy. Rozmowa pozwoli nam ustalić ilość posiadanego przez Państwa gruzu, a także wybór odpowiedniego kontenera, który podstawimy w wyznaczone miejsce.

Oferujemy kontenery o różnej wielkości, pojemności i szerokości, aby każdy nasz klient był zadowolony, a usługa dostosowana do jego potrzeb. Zawsze staramy się, aby w jak najkrótszym czasie kontener został dla Państwa podstawiony, gdyż znacząco usprawnia to cały proces. Po załadowaniu odbieramy kontener, a następnie transportujemy bezpiecznie gruz w odpowiednie miejsce. Bardzo dużą wagę przykładamy do tego, gdzie składujemy wszystkie odpady, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest to dla środowiska naturalnego. 

Sprzedaż gruzu to jednak nie wszystko, gdyż oferujemy także profesjonalne usługi z zakresu kruszenia gruzu. Nasza oferta jest skierowana dla osób, które mieszkają w Poznaniu, a także w okolicy do 100 km. Oferujemy atrakcyjne ceny, które zawsze są ustalane indywidualnie. Pod uwagę bierzemy wszystkie aspekty: ilość posiadanego materiału, odległość, wielkość kontenera, a także okres czasu, na który go wypożyczamy. Pełnimy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla przedsiębiorstw i firm. 

Sprawdź także inne usługi firmy EKO-TOM:

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą, to serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą, a także do bezpośredniego kontaktu z naszym specjalistą z zakresu sprzedaży gruzu w Poznaniu. Czekamy na Państwa telefon!