Rodzaje kontenerów Poznań

kontenery na odpady wielkopolska

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, a Twoja firma produkuje dużą ilość odpadów, to z pewnością zainteresuje Cię wynajem zamykanego kontenera na odpady. Jest to bardzo dobre rozwiązanie na zebranie zalegających odpadów w jednym miejscu. Zamykany kontener na odpady świetnie sprawdzi się na uporządkowanie śmieci, które często zalegają na zapleczach centrum handlowych lub wielkopowierzchniowych sklepów.
W naszej ofercie można znaleźć kontenery o różnej wielkości. Zaczynając od 15m3 do nawet 40m3. Wybór zamykanego kontenera na odpady ograniczy rozrzucanie śmieci po okolicy przez wiatr oraz zapobiegnie ingerencji zwierząt. Blaszana pokrywa spełnia swoje zadania ochronne i gwarantuje utrzymanie odpadów w kontenerze. Planując wynajem dużego kontenera na odpady, zalecamy wybór zamykanych kontenerów. Wystarczy zadzwonić i dopytać o naszą ofertę.

 

Kontenery na śmieci Poznań – kontakt:

Tel: 61 8 232 832
Fax: 61 8 126 157

e-mail: bok@eko-tom.pl
e-mail: ola@eko-tom.pl
e-mail: gosia@eko-tom.pl

 

Kontenery na śmieci zamykane Poznań

Planując wynajęcie dużego rozmiaru kontenera na odpady, warto pomyśleć o zamykanym kontenerze na śmieci. Poznań to duże miasto, w którym dziennie produkowane są ogromne ilości śmieci. Każdy z nas dobrze wie, jak mocno ingerują one w nasze naturalne środowisko. Porozrzucane odpady i zanieczyszczenia zbierające się wokół nich są nieestetyczne. Rozwiązaniem w takim wypadku jest wynajem zamykanego kontenera na odpady. Na taki kontener często decydują się centra handlowe oraz supermarkety, ponieważ można w nich przechowywać odpady, bez obaw o wydostanie się ich na zewnątrz. Podczas silnych wiatrów i opadów deszczu zdarza się, że odpady wydostają się z kontenerów i zaśmiecają najbliższe otoczenie. Podczas korzystania z zamykanego kontenera na śmieci nie grozi nam dodatkowe sprzątanie. W wielu miejscach pojawiają się również dzikie zwierzęta, które szukają pożywienia. Dzięki zamykanej, blaszanej pokrywie mamy pewność, że żadne zwierzę nie dostanie się do środka i nie rozrzuci odpadów w okolicy. Warto zastanowić się nad wyborem zamykanego kontenera na odpady, ponieważ może to oszczędzić nam kłopotu z porozrzucanymi odpadami po okolicy.

Kontenery hakowe Poznań

Dysponujemy sporym wyborem kontenerów dostosowanych do potrzeb Klienta. Jednym z rodzajów kontenerów na odpady są kontenery hakowe. Często nazywane też kontenerami transportowymi. Ten rodzaj kontenerów świetnie sprawdza się w różnych branżach. Wciąż dynamicznie rozwija się sektor recyklingu, usług komunalnych czy branża budowlana. W każdym z tych sektorów znajdą zastosowanie nasze kontenery hakowe. Jeżeli nie jesteś pewien, jaki rodzaj lub jaką wielkość kontenera powinieneś wybrać, to zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą klienta. Nasza fachowa kadra pomoże wybrać odpowiedni kontener oraz jego rozmiar. Doskonale rozumiemy, jak ważny jest czas realizacji zamówienia, dlatego korzystamy z najwyższej jakości sprzętu. Przykładem mogą być kontenery hakowe, które znacznie przyspieszają czas załadunku oraz rozładunku kontenera na samochód transportowy.

Rodzaje kontenerów na odpady

Wyróżniamy wiele rodzajów kontenerów na odpady. Najbardziej popularnymi są kontenery na gruz, kontenery na odpady KP, kontenery na odpady KP zamknięte oraz otwarte. W naszej szerokiej ofercie z pewnością znajdą się kontenery dopasowane do potrzeb naszych klientów. Oprócz najbardziej popularnych typów kontenerów na odpady możemy znaleźć również kontenery przeznaczone do składowania trawy i liści. Wyróżniamy też kontenery na odpady do recyklingu, jak sama nazwa wskazuje, mogą znaleźć się w nim jedynie odpady, które możemy poddać ponownemu przetworzeniu. Jeszcze jednym często stosowanym kontenerem jest kontener na odpady wielkogabarytowe. Charakteryzują się one dużą wytrzymałością oraz pojemnością. Takie kontenery przeznaczone są np. do składowania wielkogabarytowych odpadów pobudowlanych. Obsługujemy takie kontenery za pomocą specjalistycznych, profesjonalnych samochodów, które zostały przystosowane do załadunku takich kontenerów. Jednym z rodzajów kontenerów jest też również kontener wsypowy, którego używa się przechowywania materiałów sypkich.

Sprawdź także: