Prasokontener Poznań

kontenery na odpady wielkopolska

Prowadzisz firmę, która wytwarza dużą ilość odpadów? Jesteś przedstawicielem sieci handlowej, która potrzebuje uniwersalnego kontenera, który pomieści wszelkiego rodzaju odpady? Jeśli któraś z odpowiedzi na powyższe pytania jest twierdzącą, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy EKO-TOM. Prasokontener to idealne rozwiązanie dla hurtowni, hipermarketów, a także sieci handlowych. W naszej ofercie posiadamy usługę wynajmu oraz regularnego opróżniania prasokontenerów. Dzięki temu rozwiązaniu można zmniejszyć konieczność częstego odbioru odpadów. Jest to również dobre rozwiązanie dla firm produkcyjnych, ponieważ dzięki prasokontenerom można zredukować koszty wywozu odpadów. W naszej ofercie można znaleźć prasokontenery o różnej pojemności: 5, 10, 20m3. Zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą klienta, która odpowie na wszystkie pytania, pomoże dobrać odpowiedni rozmiar kontenera oraz rozwieje wszelkie wątpliwości.

 

Wynajem prasokontenera Poznań i Wielkopolska – kontakt:

Tel: 61 8 232 832
Fax: 61 8 126 157

e-mail: bok@eko-tom.pl
e-mail: ola@eko-tom.pl
e-mail: gosia@eko-tom.pl

 

 Wynajem prasokontenera Poznań – czy warto?

Wybór prasokontenera jest optymalnym rozwiązaniem dla wszystkich firm, które działają w branży przemysłowej. Takie kontenery umożliwiają zgniatanie suchych śmieci i surowców wtórnych. Wybór prasokontenera będzie odpowiednim rozwiązaniem dla hipermarketów, zakładów przemysłowych, magazynów, drukarni i wiele innych przedsiębiorstw. Ogromną zaletą prasokontenera jest to, że wykorzystujemy je do zagęszczania odpadów. Pozwala to na znaczne zaoszczędzenie miejsca podczas składowania śmieci. Przekłada się to również na obniżenie kosztów transportu odpadów, a dzięki temu przedsiębiorstwa są bardziej ekologiczne. Prasokontener znajdzie zastosowanie w zagęszczaniu takich odpadów jak: papier, kartony, folia i innych odpadów suchych. Warto dostosować wielkość kontenera do swoich potrzeb. W naszej ofercie można znaleźć prasokontener o pojemności do 20m3. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą klienta, która odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. 

Zestaw samochodu z kontenerem i HDS

W naszej flocie znajdują się pojazdy oraz sprzęt najwyższej jakości. Jednym z nich jest zestaw samochodu z kontenerem i HDS. Skrót HDS oznacza hydrauliczny dźwig samochodowy, który montowany jest na samochodach ciężarowych. Dzięki dźwigowi możliwy jest samodzielny załadunek oraz rozładunek kontenerów na odpady. Taki dźwig umiejscowiony jest bezpośrednio na pojeździe, dzięki temu możliwy jest sprawny przeładunek bez użycia dodatkowego sprzętu. W trosce o dobro naszych klientów i jak najszybsze działanie oferujemy usługi zestawem samochodowym z kontenerem i HDS. Bezpiecznie przetransportujemy kontenery na odpady oraz szybko załadujemy lub rozładujemy je w wyznaczonym przez klienta miejscu. Najczęściej za pomocą samochodu wyposażonego w HDS rozładowujemy prasokontenery. Ten typ kontenerów idealnie sprawdzi się w firmach, które wytwarzają spore ilości suchych odpadów oraz innych surowców wtórnych.

Wynajem prasokontenera Poznań

Firma EKO-TOM mieści się w Poznaniu i na tym obszarze oraz całej Wielkopolski prowadzimy swoje usługi. Dysponując wysokiej jakości sprzętem, prowadzimy usługi wywozu odpadów oraz wynajmu kontenerów. Jednym z rodzajów kontenera, który mamy w swojej ofercie to prasokontener. Poznań pełen jest dużych i mniejszych marketów, w których wytwarzany są duże ilości takich odpadów jak: papier, folia czy kartony. Idealnym zastosowaniem w takim przypadku będzie wynajem prasokontenera, który pomieści wszystkie te odpady. Wynajęty prasokontener dostarczany jest na wskazane przez klienta miejsce i regularnie opróżniany. W naszej flocie posiadamy samochody wyposażone w HDS, dzięki temu załadunek kontenera wykonywany jest bardzo sprawnie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest terminowość oraz trzymanie się ustalonego harmonogramu. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i zawsze profesjonalnie podchodzimy do naszych klientów. Podejmując współpracę z firmą EKO-TOM masz gwarancję fachowej obsługi, dotrzymywania terminów oraz korzystanie z najwyższej jakości sprzętu renomowanych marek.