Odbiór i wywóz odpadów pobudowlanych i poremontowych Poznań

kontenery na odpady wielkopolska

EKO-TOM oferuje Państwu profesjonalne usługi, jak m.in. odbiór i wywóz odpadów i śmieci pobudowlanych i poremontowych Poznań. Jesteśmy liderem w branży i od wielu lat pomagamy naszym klientom w remontach, inwestycjach budowlanych i porządkach ogrodowych – szybko i 

 

Odpady pobudowlane, poremontowe Poznań – kontakt:

Tel: 61 8 232 832
Fax: 61 8 126 157

e-mail: bok@eko-tom.pl
e-mail: ola@eko-tom.pl
e-mail: gosia@eko-tom.pl

 

Odbiór i wywóz odpadów i śmieci pobudowlanych i poremontowych Poznań

Do zaoferowanie mamy wysokiej jakości kontenery budowlane, które dostarczamy bezpośrednio w ustaloną lokalizację, a następnie odbieramy w wyznaczonym terminie. Zajmujemy się wywozem odpadów budowlanych, gruzu betonowego, gruzu ceglanego, gruzu zmieszanego, a także odpadów ceramicznych.
To jednak nie wszystko!
Utylizujemy również inne odpady, jak liście, skoszona trawa, gałęzie, chwasty oraz zużyte sprzęty AGD i stare meble. 

Na jakim obszarze oferujemy nasze usługi? 

Nasza firma działa głównie na terenie całego Poznania, a także okolic. Bardzo wielu naszych klientów mieszka w Komornikach, Luboniu, Puszczykowie, Kamionkach, Plewiska, Wirach, Mosinie, Suchym Lesie oraz w innych pobliskich miejscowościach.

Również w tych lokalizacjach znajdujących się pod Poznaniem oferujemy dla Państwa usługę:

Proces wynajmu kontenera na odpady pobudowlane i poremontowe Poznań odbywa się u nas naprawdę szybko i sprawnie. Wystarczy wykonać jeden telefon do naszej firmy, a w trakcie rozmowy ustalimy wszystkie szczegóły co do terminu oraz wielkości wypożyczonego kontenera, który następnie w ekspresowym tempie podstawimy w danej lokalizacji. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania oraz nurtujące wątpliwości, a także podpowiedzą najlepsze opcje, które spełnią Państwa oczekiwania. 

Odbiór i wywóz odpadów i śmieci pobudowlanych i poremontowych

Nasze usługi są kompleksowe – oferujemy transport kontenera w daną lokalizację, a następnie jego odbiór oraz utylizację odpadów. EKO-TOM stawia na ekologię, co podkreślamy zawsze, gdyż doskonale wiemy, jak w obecnych czasach konieczne jest dbanie o środowisko naturalne. Wszystkie odpady i śmieci pobudowlane i poremontowe Poznań są utylizowane w odpowiednich warunkach, dzięki czemu nie są aż tak szkodliwe dla środowiska. Nasza firma jest znana z mecenatu licznych inicjatyw charytatywnych. Prężnie działamy również na rzecz ochrony środowiska, a także edukujemy ludzi z zakresu ekologii. Wszystkie nasze działanie mają jeden cel – pragniemy chronić planetę, rozsądnie utylizować śmieci i polepszać komfort życia ludzi. 

Kontener na śmieci pobudowlane i poremontowe Poznań – Jaki rozmiar wybrać?

Dbamy o komfort naszych klientów naszych klientów i oferujemy odbiór i wywóz śmieci pobudowlanych i poremontowych Poznań w kontenerach o różnej pojemności.

Do Państwa dyspozycji są kontenery o pojemności:

 • Kontener na śmieci pobudowlane i poremontowe Poznań – 1,7 m3
 • Kontener na śmieci pobudowlane i poremontowe Poznań – 2,0 m3
 • Kontener na śmieci pobudowlane i poremontowe Poznań – 3,7 m3
 • Kontener na śmieci pobudowlane i poremontowe Poznań – 4,0 m3
 • Kontener na śmieci pobudowlane i poremontowe Poznań – 6,0 m3
 • Kontener na śmieci pobudowlane i poremontowe Poznań – 8,0 m3
 • Kontener na śmieci pobudowlane i poremontowe Poznań – 10,0 m3
 • Kontener na śmieci pobudowlane i poremontowe Poznań – 12,0 m3
 • Kontener na śmieci pobudowlane i poremontowe Poznań – 14,0 m3
 • Kontener na śmieci pobudowlane i poremontowe Poznań – 15,0 m3
 • Kontener na śmieci pobudowlane i poremontowe Poznań – 33,0 m3

Współpraca z nami naprawdę się opłaca! 

Współpraca z naszą firmą jest dla Państwa najlepszym i najbardziej opłacalnym rozwiązaniem!

Od ponad 30 lat oferujemy nasze usługi i nieustannie zdobywamy nowe doświadczenie, wiedzę i umiejętności. Jesteśmy liderem w branży, któremu zaufały już tysiące klientów.

Jak wspominamy powyżej, oferujemy atrakcyjne i bardzo konkurencyjne ceny, które są uzależnione od danej lokalizacji, okresu wypożyczenia kontenera, a także jego wielkości. Oferujemy kontenery o różnych rozmiarach, dzięki czemu nasze usługi są skierowane zarówno dla firm i przedsiębiorstw, jak również dla klienta indywidualnego. Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą i gwarantujemy, że nasi specjaliści odpowiedzą nawet na najtrudniejsze pytania!

Sprawdź także: