Odbiór odpadów w kontenerach

kontenery na odpady wielkopolska

Co zrobić kiedy nazbiera się na tyle dużo odpadów komunalnych czy pobudowlanych, że samodzielny wywóz nie jest już wskazany? Aby pozbyć się odpadów w sposób bezpieczny i legalny należy postawić na właściwą firmę! Wtedy nie trzeba już martwić się o wywóz zleconych śmieci. Gruz i odpady wywożone są w kontenerach odpowiedniej wielkości, w miejsce do tego przeznaczone. Odbiór odpadów w kontenerach to dla Eko-Tom nie pierwszyzna!

 

Odbiór odpadów w kontenerach – kontakt:

Tel: 61 8 232 832
Fax: 61 8 126 157

e-mail: bok@eko-tom.pl
e-mail: ola@eko-tom.pl
e-mail: gosia@eko-tom.pl

 

Odbiór odpadów w kontenerach

Dla naszych klientów mamy do zaoferowanie profesjonalne kontenery, które są dostępne w wielu różnych rozmiarach. W celu wybrania odpowiedniego wymiaru, który będzie idealny dla Państwa potrzeb, zachęcamy do bezpośrednio, najlepiej telefonicznego, kontaktu z naszą firmą. Kontenery, którymi dysponujemy i które użyczamy naszym klientom, posiadają różne szerokość i wysokości. Są to między innymi kontenery o pojemności: 1,7m³, 2m³, 3,7m³, 4m³, 6m³, 8m³, 10m³, 12m³, 14m³, 15m³ oraz 33m³. Nasze kontenery wypożyczamy do transportowania odpadów budowlanych – gruzu ceglanego, gruzu betonowego, gruzu zmieszanego oraz odpadów ceramicznych, a także odpadów bio (liści, skoszonej trawy, gałęzi, trocin oraz chwastów) oraz starych i zniszczonych mebli i sprzętów AGD. Odbiór odpadów w kontenerach odbywa się zawsze we wcześniej ustalonym terminie. Bardzo tego pilnujemy, bo wiemy, że dla naszych klientów bardzo liczy się czas. Jesteśmy profesjonalni i terminowi! 

Dlaczego warto wybrać właśnie EKO-TOM? 

Jeżeli zastanawiają się Państwo, dlaczego warto nawiązać współpracę właśnie z nami – w tak konkurencyjnej branży, to już spieszymy z odpowiedzią! Przede wszystkim priorytetem jest i zawsze było zadowolenie każdego klienta. Przykładamy bardzo dużą wagę do jakości obsługi, bo wiemy, że nasi klienci bardzo to doceniają! W naszej firmie pracują tylko wykwalifikowani specjaliści, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Jesteśmy terminowi i działamy naprawdę szybko. Oferujemy naszym klientom wyjątkowe, atrakcyjne ceny, które są zawsze ustalane indywidualnie – na podstawie wyboru rozmiaru kontenera, ilości odpadów do utylizacji, lokalizacji, a także ilości dni, na które wypożyczamy Państwu kontener. Szczególnie dużą uwagę przykładamy do ekologii, która jest dla nas kluczowa. Wszystkie odpady, które odbieramy z Państwa domów, są utylizowane w odpowiednich warunkach, aby jak najmniej szkodziły środowisku naturalnemu. Jest to dla nas szczególnie ważne, staramy się też edukować ludzi właśnie z zakresu ekologii. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług! 

Sprawdź także: