Kontenery na odpady

W kontenerach odbieramy wszystkie odpady miedzy innymi zmieszane odpady budowlane, gruz betonowy, gruz ceglany, gruz zmieszany, odpady ceramiczne.
Odbiór odpadów realizujemy w  kontenerach o pojemnościach dostępnych poniżej:

Wymiary kontenera:
Długość: 2,00m
Szerokość: 1,20m
Wysokość: 0,80m

Wymiary kontenera:
Długość: 2,00m
Szerokość: 1,30m
Wysokość: 1,00m

Wymiary kontenera:
Długość: 2,40m
Szerokość: 1,40m
Wysokość: 1,30m

Wymiary kontenera:
Długość: bd
Szerokość: bd
Wysokość: bd

Wymiary kontenera:
Długość: 3,30m
Szerokość: 1,80m
Wysokość: 1,30m

Wymiary kontenera:
Długość: 3,70m
Szerokość: 1,80m
Wysokość: 1,55m

Wymiary kontenera:
Długość: bd
Szerokość: bd
Wysokość: bd

Wymiary kontenera:
Długość: bd
Szerokość: bd
Wysokość: bd

Wymiary kontenera:
Długość: 3,70m
Szerokość: 1,95m
Wysokość: 2,00m

Wymiary kontenera:
Długość: 6,00m
Szerokość: 1.10m
Wysokość: 2.3m

Wymiary kontenera:
Długość: 6,30m
Szerokość: 2,30m
Wysokość: 2,30m

kontenery na odpady wielkopolska

Nasza firma oferuje Państwu profesjonalne kontenery na odpady. Poznań i okolice to obszar na którym prężnie działamy od ponad 30 lat, dlatego cechuje nas duże doświadczenie, wiedza i wykwalifikowani specjaliści, którzy znają się na swojej pracy. Nasze kontenery sprawdzą się zarówno na mniejszych budowach i remontach, jak również na dużych inwestycjach budowlanych. Odbieramy w nich wszystkie odpady – również te zmieszane, jak m.in. odpady budowlane, gruz ceglany, gruz betonowy, gruz zmieszany, odpady ceramiczne, a także odpady zielone (tzw. bioodpady), a także odpady wielkogabarytowe (stare meble oraz sprzęty AGD). Nasze usługi realizujemy w krótkim czasie, gdyż wiemy, że to bardzo cenią nasi klienci. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam!

 

Kontenery na odpady – kontakt:

Tel: 61 8 232 832
Fax: 61 8 126 157

e-mail: bok@eko-tom.pl
e-mail: ola@eko-tom.pl
e-mail: gosia@eko-tom.pl

 

Kontenery na śmieci – Poznań 

Nasza firma zajmuje się nie tylko profesjonalnym wywozem odpadów, ale również śmieci. Oferta EKO-TOM jest tak bogata, że z pewnością każdy klient znajdzie coś dla siebie! Aby ułatwić naszym klientom skorzystanie z naszych usług i aby zaoszczędzić ich czas, większość formalności w szybki sposób załatwimy telefoniczne – bez konieczności spotkania. Umowę z nami można podpisać zarówno jako zlecenie stałe na dogodnych warunkach, jak również zlecenie jednorazowe, z którego często także korzystają nasi klienci. Odpady odbieramy zawsze terminowo – zgodnie z ustaleniami. Nasza firma oferuje pojemniki i kontenery w różnych rozmiarach, aby każdy nasz klient mógł dostosować je do swoich potrzeb i ilości śmieci. Rozliczamy się za odbiór odpadów i jest to najuczciwsza forma rozliczeniowa, którą bardzo chwalą sobie nasi klienci. Tylko u nas znajdą Państwo wysokiej klasy kontenery na śmieci – Poznań i okolice. 

Rozmiary kontenerów na gruz

Nasza firma przygotowała dla Państwa szeroki wybór kontenerów, które różnią się od siebie pod kątem wielkości, szerokości i pojemności. Jest to najlepsze rozwiązanie, które pozwala na dopasowanie konkretnego kontenera do ilości śmieci, które mamy przetransportować i zutylizować. Rozmiary kontenerów na gruz, które można od nas wypożyczyć, to m.in.: 1,7m³, 2m³, 3,7m³, 4m³, 6m³, 8m³, 10m³, 12m³, 14m³, 15m³ oraz 33m³. Jest to tak szeroki wybór, że z pewnością każdy z Państwa znajdzie dla siebie odpowiedni kontener. Jak prawidłowo dobrać rozmiar? Najlepiej do nas zadzwonić i ustalić z nami ilość oraz rodzaj odpadów, które chcą Państwo zutylizować. My oczywiście podpowiemy najlepszy rozmiar kontenera, który z pewnością sprawdzi się idealnie.

Kontenery na gruz – wymiary

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi wywozu gruzu. Nie tylko go transportujemy, ale także skupujemy i sprzedajemy, aby inny klient mógł go wykorzystać. W ten sposób nic się nie marnuje, a my zmniejszamy ilość śmieci, które trafią do środowiska naturalnego. Jaką pojemność powinny mieć kontenery na gruz? Wymiary są oczywiście różne, a pojemność danego kontenera jest całkowicie uzależniona od ilości gruzu, którego chcemy się pozbyć. Jeżeli jest to mały remont, który nie generuje dużej ilości odpadów, to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wybór kontenera o mniejszej pojemności. Jeżeli jednak wykonywana jest duża inwestycja budowlana, to warto zainwestować w kontener o większej pojemności, który przywieziemy do Państwa, a po załadowaniu odbierzemy. 

Kontenery na śmieci – wymiary

Wielu naszych klientów korzysta także z usługi wywozu śmieci. Z pewnością każdy Poznaniak, który kiedykolwiek przechadzał się ulicami miasta, widział chociaż raz w swoim życiu kontenery z naszym logo. Jesteśmy liderem w branży, który utrzymuje swoją pozycją od wielu lat, dlatego coraz więcej klientów obdarza nas zaufaniem. Działamy szybko, dokładnie i bezpiecznie, a bardzo dużą wagę przykładamy do ekologii, dlatego mogą być Państwo spokojni, że wszystkie odpady zostaną zutylizowane w sposób bezpieczny dla środowiska naturalnego. 

Sprawdź także:

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, a także do bezpośredniego kontaktu z naszym specjalistą, który odpowie na wszystkie Państwa pytania!