Wywóz odpadów zielonych Poznań

kontenery na odpady wielkopolska

Oczyszczanie posesji z odpadów zielonych w Poznaniu potrafi spędzić sen z powiek, zwłaszcza jeśli dokonuje się tego rodzaju porządków w okresie wiosennym czy jesiennym, kiedy ilość gałęzi, traw, liści czy fragmentów drzew jest ogromna. Często chcemy pozbyć się problemu na własny rachunek, jednak należy wziąć pod uwagę, że możemy nie dysponować profesjonalnym sprzętem oraz miejscem destynacji tychże odpadów zielonych. Warto wtedy zaufać profesjonalnej firmie, która właściwie zadba o cały proces wywozu odpadów zielonych w Poznaniu.
Jeśli to jest w stanie przekonać Ciebie do podjęcia decyzji o tej usłudze, warto zaufać firmie EKO-TOM, która w profesjonalny sposób zadba o wywóz odpadów zielonych w Poznaniu jak i w jego okolicy.

 

Wywóz odpadów zielonych Poznań – kontakt:

Tel: 61 8 232 832
Fax: 61 8 126 157

e-mail: bok@eko-tom.pl
e-mail: ola@eko-tom.pl
e-mail: gosia@eko-tom.pl

 

Profesjonalny wywóz odpadów zielonych – Poznań i okolice

Firma EKO-TOM od ponad 30 lat oferuje Państwu usługi na najwyższym poziomie. Świadczymy pomoc związana z zakresem gospodarowania odpadami komunalnymi stałymi i pobudowlanymi, oferujemy także profesjonalny wywóz odpadów zielonych. Poznań i okolice to obszar naszej pracy.

Sprawdź również ofertę EKO-TOM w innych miastach w Wielkopolsce:

Jesteśmy elastyczni i mamy indywidualne podejście do każdego klienta. Do naszej pracy zawsze podchodzimy z dużym zaangażowaniem, aby byli Państwo usatysfakcjonowani. Zaufanie, którym obdarzają nas klienci, jest naszą najlepszą wizytówką. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do bezpośredniego kontaktu! 

Kontener na odpady zielone Poznań – Jaki rozmiar wybrać?

Dbamy o komfort naszych klientów naszych klientów i oferujemy wywóz odpadów zielonych Poznań w kontenerach o różnej pojemności.

Do Państwa dyspozycji są kontenery o pojemności:

 • Kontener na odpady zielone Poznań – 1,7 m3
 • Kontener na odpady zielone Poznań – 2,0 m3
 • Kontener na odpady zielone Poznań – 3,7 m3
 • Kontener na odpady zielone Poznań – 4,0 m3
 • Kontener na odpady zielone Poznań – 6,0 m3
 • Kontener na odpady zielone Poznań – 8,0 m3
 • Kontener na odpady zielone Poznań – 10,0 m3
 • Kontener na odpady zielone Poznań – 12,0 m3
 • Kontener na odpady zielone Poznań – 14,0 m3
 • Kontener na odpady zielone Poznań – 15,0 m3
 • Kontener na odpady zielone Poznań – 33,0 m3

Wywóz odpadów zielonych Poznań – jak to robią profesjonaliści?

Najwyższa jakość świadczonych usług ma dla nas znaczenie priorytetowe. Chcesz wiedzieć, w jaki sposób działamy? Wszystko sprowadza się do bardzo prostego schematu.

 • Zgłaszasz nam miejsce i objętość odpadów zielonych, które mają zostać wywiezione.
 • Ustalamy termin.
 • Instruujemy Cię, w jaki sposób odpady powinny zostać przygotowane do wywozu.
 • Przyjeżdżamy na miejsce i zabieramy odpady – problem z głowy!

Jako, że wywóz odpadów zielonych w Poznaniu to nasza główna usługa, kładziemy duży nacisk na efektywną realizację. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu załadunek i przewóz jest prosty i szybki. Z kolei sieć logistyczna pozwala nam na ekologiczne zagospodarowanie odpadów zielonych. Nasi współpracownicy, rozlokowani w Poznaniu i okolicach, odbierają od nas odpadki i wykorzystują je – do różnych celów.

Jednym z najczęstszych jest chociażby preparowanie nawozów. Bardzo często odpady zielone wykorzystywane są również do tworzenia biomasy, z której potem można chociażby wytwarzać energię.

Dlaczego warto zdecydować się na wywóz odpadów zielonych Poznań w EKO-TOM?

Zdecydowanie się na wywóz odpadów zielonych z Poznania przez naszą firmę niesie ze sobą wiele korzyści. Warto zacząć od tego, że jest to po prostu opłacalne. Ty pozbywasz się odpadków, które zabierają miejsce, psują krajobraz i po czasie stają się źródłem przykrego zapachu. Świat z kolei staje się lepszym miejscem, ponieważ odpady trafiają w miejsca, gdzie są wykorzystywane do celów praktycznych.

Musisz mieć świadomość, że kontaktując się z nami w sprawie odbioru odpadów zielonych, dokładasz swoją cegiełkę do ograniczenia marnotrawstwa zasobów. Przekształcane są one bowiem na biomasę, którą można wykorzystać do wielu celów. Między innymi nawożenia pól, produkowania energii oraz paliw ekologicznych, a także ogrzewania.

Masz problem z odpadami zielonymi? Skontaktuj się z nami i stań się częścią szlachetnego grona osób, które poprawiają stan środowiska naturalnego!

Sprawdź także nasze inne usługi związane z wywozem odpadów zielonych w Poznaniu i okolicach: