Wynajem koparki Poznań

kontenery na odpady wielkopolska

Prowadzisz firmę zajmującą się szeroko pojętymi pracami budowlanymi? A może budujesz dom lub czekają Cię prace wymagające obecności wysokiej klasy sprzętu budowlanego i chciałbyś go wynająć na indywidualny użytek? Jeżeli któraś z odpowiedzi na powyższe pytanie jest twierdząca, koniecznie musisz zapoznać się z ofertą firmy EKO-TOM.

 

Wynajem koparki – kontakt:

Tel: 61 8 232 832
Fax: 61 8 126 157

e-mail: bok@eko-tom.pl
e-mail: ola@eko-tom.pl
e-mail: gosia@eko-tom.pl

 

Wynajem koparki Poznań – dlaczego warto?

Wynajem koparki jest bardziej opłacalnym krokiem, zarówno dla klienta biznesowego, jak i indywidualnego. Prowadzisz firmę i decydujesz się na zakup koparki lub nawet kilku sztuk – wszystko zależy od działalności jaką prowadzisz. Biorąc tę opcję pod uwagę, musisz liczyć się z dość sporym wydatkiem, rzędu co najmniej kilkunastu tysięcy złotych. Oczywiście nakład finansowy nie kończy się na koszcie zakupu. Musisz liczyć się z kolejnymi wydatkami związanymi ze sprawami urzędowymi, ale też regularnym serwisem oraz nierzadko naprawą usterek. Dodatkowo kupując sprzęt z rynku wtórnego musisz liczyć się z wadami związanymi z jego wcześniejszą eksploatacją, a nowy sprzęt to koszt rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Zakup koparki w celach indywidualnych rzadko jest opłacalny.

A jak się sprawa ma w przypadku wynajmu koparki w Poznaniu?

Otóż jedynym kosztem, jaki musisz ponieść, jest cena za dany okres wynajmu koparki w Poznaniu lub wynajmu koparkoładowarki w Poznaniu z operatorem oraz transportu w umówione miejsce. Nie musisz martwić się o serwis, naprawę czy kwestie formalne. Firma EKO-TOM zajmuje się każdym powyższym aspektem, a Twoja rola polega wyłącznie na omówieniu szczegółów zamówienia oraz użytkowania sprzętu.

Nie ulega wątpliwości, że wynajem koparki Poznań nie obciąża znacząco budżetu firmy. Dla klientów indywidualnych również jest to atrakcyjna oferta.

Wynajem koparko-ładowarki Poznań – sprzęt najwyższej jakości

Firma EKO-TOM znajduje się na terenie Poznania i na tym obszarze oraz całej Wielkopolski oferuje swoje usługi. Firma dysponuje wysokiej klasy sprzętem renomowanych marek. Są to niezawodne sprzęty budowlane, które spełnią oczekiwania każdego klienta. Koparki są regularnie serwisowane, więc ich drugim imieniem jest bezawaryjność. Na życzenie klienta koparki można doposażyć w dodatkowe elementy. W przypadku ewentualnej awarii w trakcie pracy, firma EKO-TOM dysponuje wykwalifikowaną kadrą świadczącą niezwłoczne usługi serwisowe.

Firma EKO-TOM posiada modele koparek oraz koparko ładowarek. Jedno na pewno nie ulega wątpliwości, decydując się na wynajem koparki w Poznaniu, dostajesz w swoje ręce sprzęt wysokiej klasy – sprawdzony, cieszący się dobrą opinią wśród stałych klientów.

Wynajęta koparka w Poznaniu dostarczana jest wprost pod drzwi klienta. Sprzęt obsługuje operator z EKO-TOM, więc przy wynajmie nie musisz się o nic martwić.

Wynajem koparki Poznań – minimum formalności

W przypadku potwierdzenia zamówienia często prosimy o potwierdzenie swojej tożsamości, poprzez okazanie dowodu osobistego.  Następnie przystępuje się do omówienia warunków zlecenia oraz wyboru sprzętu.

Wynajem koparki Poznań to usługa, która w pełni realizowana jest przez firmę EKO-TOM z dojazdem do klienta. Żeby zamówić sprzęt wystarczy zadzwonić pod numer 663 414 414 i omówić wszystkie szczegóły. I tak naprawdę to tyle, więc sam widzisz, że wynajem koparki nie wymaga skomplikowanych procedur.

Firma EKO-TOM stawia na minimum formalności, co jest bardzo wygodną opcją dla każdego klienta.

Usługę wynajmu koparki oraz wynajmu ładowarki realizujemy na terenie całej wielkopolski – zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów w rozmowie telefonicznej z naszym przedstawicielem:

Adam Ćwiertnia

Tel: 663 414 414
e-mail: adam@eko-tom.pl

Sprawdź także: