WSPÓŁPRACA

kontenery na odpady wielkopolska

Prowadzimy współpracę z firmami, które zajmują się realizacją długoterminowych inwestycji w Poznaniu i okolicy.

Jesteśmy profesjonalistami, którzy podchodzą do każdego klienta indywidualnie. Istnieje możliwość nawiązania z nami stałej współpracy. Jeżeli potrzebują Państwo firmy, która przestrzega harmonogramu i terminowo zajmuje się wywozem odpadów, to właśnie EKO-TOM. Posiadamy atrakcyjną cenowo ofertę, która jest przygotowywana indywidualnie dla klienta. Możemy zagwarantować Państwu: punktualność i terminowość przy realizacji zamówienia, niskie ceny wynajmu kontenerów oraz nowoczesny sprzęt najwyższej jakości. Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnim doświadczeniem, posiadamy 100% polskiego kapitału, czym się bardzo szczycimy! EKO-TOM znany jest również z mecenatu wielu inicjatyw charytatywnych oraz działalności na rzecz ochrony środowiska. W naszej ofercie posiadamy charakterystyczne pomarańczowe kontenery, które znane są wśród mieszkańców całej Wielkopolski. 

 

Kontenery na odpady w Poznaniu i Wielkopolsce – stała umowa

kontakt:

Tel: 61 8 232 832
Fax: 61 8 126 157

e-mail: bok@eko-tom.pl
e-mail: ola@eko-tom.pl
e-mail: gosia@eko-tom.pl

 

Kontenery na odpady w Poznaniu – stała umowa

Prowadzimy usługę odbioru i wywozu kontenerów na odpady. Do zaoferowania posiadamy profesjonalne kontenery w wielu rozmiarach. Są to kontenery o wielkościach: 1,7 m3, 2m3, 3,7m3, 4m3, 6m3, 8m3, 10m3, 12m3, 14m3, 15m3 oraz 33m3. Można je wykorzystać do transportowania różnych odpadów. Najczęściej utylizujemy gruz betonowy, gruz ceglany, gruz zmieszany, odpady ceramiczne i odpady bio. W naszej ofercie posiadamy również wywóz starych mebli i sprzętów AGD. Zawsze odbieramy nasze pomarańczowe kontenery we wcześniej ustalonym terminie. Pilnujemy harmonogramu, ponieważ zdajemy sobie sprawę, jak istotny dla naszych klientów jest czas. Zajmujemy się również transportem kontenerów na odpady, zawierając stałe umowy. Dla przedsiębiorców, którzy muszą zająć się dużą ilością najróżniejszych odpadów, przygotowujemy indywidualne oferty. Charakteryzuje nas rzetelność, terminowość oraz profesjonalizm. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 661 552 950. 

Harmonogram wywóz gruzu Poznań

Doskonale rozumiemy, jak istotne jest przestrzeganie harmonogramów. Podczas dużych inwestycji regularny wywóz takich odpadów, jak gruz to konieczność. Duże, zapełnione kontenery na odpady mogą przeszkadzać w prowadzonych pracach budowlanych. Nawiązując z naszą firmą stałą współpracę, mają Państwo gwarancję terminowego wywozu gruzu oraz innych odpadów. Korzystając z naszego sprzętu o najwyższej jakości prowadzimy usługę wywozu odpadów pobudowlanych. Cechuje nas punktualność i terminowość podczas realizacji zamówienia. Po podpisaniu z nami stałej umowy nie muszą się więcej Państwo martwić o profesjonalny wywóz i utylizację odpadów. Oferujemy kompleksową usługę wywozu wszelkiego rodzaju odpadów. Zaczynając od podstawienia na kontenerów w wyznaczone miejsce, kończąc na odbiorze oraz utylizacji ich zawartości. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, zrealizowaliśmy już setki zamówień na kontenery. Potrafimy dopasować się do potrzeb naszych klientów i według ustalonego harmonogramu odbieramy nasze kontenery. Zachęcamy do nawiązania z nami stałej współpracy.

Współpraca wywóz odpadów Poznań

Zajmujemy się wywozem odpadów pobudowlanych w Poznaniu oraz w okolicznych miejscowościach. Nasze charakterystyczne, pomarańczowe kontenery można znaleźć w takich miejscowościach jak: Swarzędz, Luboń, Mosina, Tarnowo Podgórne oraz Kórnik. Przy dużych inwestycjach i realizacjach często konieczny jest wywóz odpadów. Poznań to miasto, w którym stale prowadzone są remonty lub budowane są nowe budynki. Z naszych usług korzystają zarówno indywidualni klienci jak i firmy realizujące swoje inwestycje na większą skalę. Współpraca z nami przebiega bardzo szybko. Wystarczy wykonać do nas telefon, a podczas rozmowy ustalimy wszystkie szczegóły konieczne do zrealizowania zamówienia. Na tle konkurencji wyróżnia nas atrakcyjna cena oraz spersonalizowana oferta. Jesteśmy ekspertami w swojej branży i wykonujemy nasze usługi błyskawicznie. Dbając o zadowolenie klientów, nie zapominamy o środowisku naturalnym. Ekologia to istotny element naszej firmy, dlatego podkreślamy, że wszystkie odpady utylizowane są w sposób nieszkodzący środowisku naturalnemu.